درباره مازیار

سلام.

بنده مازیار شاهسون (+پور) هستم، یه آدم معمولی مثل همه آدمای معمولی دیگه…اصلا چه معنی داره شما اینجا بخواین ببینید من چی ام و چه جوری ام ؟

خب حالا دیگه مهمون حبیب خداست، کاریه که شده، اینجانب همونقدر معمولی ام که یه بذر میوه کوچولو…منم مثل همه اومدم تو این دنیا که چند روزی مهمون باشم و بعدش بساطو جمع کنم و برم، اما همه هدف من تو این مدت اینه که وقتی رفتم، تونسته باشم یه کار کوچولو هم که شده کرده باشم.تاثیری روی دنیای اطرافم، اتفاقای خوب و بدی که دوست دارم تغییر کنن یا بیشتر بشن گذاشته باشم.

رابطه من با ادبیات از کتابای بابام شروع شد که از بچگی به عنوان سرگرمی میخوندم و هیچیشو هم نمیفهمیدم ولی این علاقه به مطالعه به خصوص سبک داستانی باعث شد که نوشتن بخشی از علایق من بشه.

بنده در دانشگاه یه رشته مهندسی خوندم و البته در همین زمینه مشغول به کار می باشم و علاقه شدیدی به ساختن و ایجاد چیزهای باحال و ایده های جدید دارم.خداییش اگه آمار ریزشو میخواین دیگه صفحه لینکداین منو پیدا کنید و ببینید(ادم اینقدر کنجکاو در زندگی شخصی دیگرون آخه؟!😃 )

امیدوارم این بذر کوچیک، بتونه با کمک بقیه و یه عالمه بذر دیگه، یه جنگلو تشکیل بدن که دنیایی رو ازاکسیژن و ثمر خودشون مستفیظ کنن…

ارادتمند،

برادر کوچک شما

مازیار